Як формується ціна надмогильного пам’ятника?

Пропонуємо Вашій увазі широкий вибір надмогильних пам’ятників з граніту та штучного мармуру різних моделей та цінових категорій. Ціна гранітного пам’ятника залежить від багатьох факторів, зокрема на неї впливають:

  • Розмір надмогильного памятника.
  • Вид граніту.
  • Кількість та складність декоративного різьблення.
  • Товщина гранітних плит, з яких складається надгробний памятник.

Коли клієнт запитує по телефону «Скільки коштує гранітний памятник», ми можемо дати відповідь лише стосовно найнижчої ціни «Від 7000 грн.» Але при цьому Ви не почуєте відповіді на ключові запитання:

  1. Який розмір цього пам’ятника
  2. Яка товщина плит
  3. З якого граніту він зроблений
  4. Який ступінь обробки каменю.

Якщо Ви дійсно зацікавлені зробити оптимальний вибір, радимо завітати в один із наших офісів, де менеджер кваліфіковано відповість на всі запитання та обґрунтує ціну кожної моделі надмогильного памятника. Більше того, комбінуючи види граніту, модифікуючи товщину плит та ступенів їх обробки підбере виріб саме для Вас. Не пожалійте свого часу. Завітайте! Ви отримаєте чудовий результат. Якісний пам’ятник – такий як Ви хотіли, за ціною, яку Ви можете собі дозволити.

One thought on “Як формується ціна надмогильного пам’ятника?

  1. Неожиданно, А мы заказали недавно детям пупырку антистресс Pop It. Напоминает пузырчатую пленку, которую мы любим лопать 🙂 Действительно расслабляет. Дочке 13 лет и сыну 3 года очень понравился, играют. Просят ещё))) Покупали тут https://letyshops.com/r/aliexpress-ww-c191270dda48 . Намного дешевле, чем в наших магазинах.

Залишити відповідь